Carl Erik Trulsson oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

1 000 SEK

CARL ERIK TRULSSON (1924-), Landskap med hässjor, olja på duk, signerad CE Trulsson, 38 x 46 cm

322655

2015-08-14