Ingvar Andersson oljemålning

Ingvar Andersson oljemålning
Ingvar Andersson oljemålning
Ingvar Andersson oljemålning
Ingvar Andersson oljemålning
Ingvar Andersson oljemålning
Ingvar Andersson oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

1 000 SEK

INGVAR ANDERSSON, Landskap med björkar, signerad och daterad Ingvar Andersson, 1920, olja på duk, 37 x 61 cm

322659

2015-08-14