Roger Fällman oljemålning

Roger Fällman oljemålning
Roger Fällman oljemålning
Roger Fällman oljemålning
Roger Fällman oljemålning
Roger Fällman oljemålning
Roger Fällman oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROGER FÄLLMAN (född 1961): Landskap med vårbäck, olja på duk, signerad R. Fällman, ca 34 x 41 cm

322660

2015-08-14