Olle Nordberg oljemålning

Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

OLLE NORDBERG (1905-1986): Man och Kvinna, signerad Olle Nordberg daterad 66, olja på pannå, 38 x 46 cm

322662

2015-08-14