Uno Vallman

Uno Vallman
Uno Vallman
Uno Vallman
Uno Vallman
Uno Vallman
Uno Vallman

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

UNO VALLMAN (1913-2004): Landskap med båtar, signerad och daterad Uno Vallman 1982, olja på duk, 28 x 35 cm

322663

2015-08-14