Albert Engström teckning

Albert Engström teckning
Albert Engström teckning
Albert Engström teckning
Albert Engström teckning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ALBERT ENGSTRÖM (1886-1927): Stockholm Värtan, signerad och daterad AE, -1891, tuschteckning, 20 x 14 cm

322665

2015-08-14