Roger Fällman oljemålning

Roger Fällman oljemålning
Roger Fällman oljemålning
Roger Fällman oljemålning
Roger Fällman oljemålning
Roger Fällman oljemålning
Roger Fällman oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROGER FÄLLMAN (född 1961): Landskap med å, olja på duk, signerad Roger Fällman, ca 50 x 60 cm

322669

2015-08-14