Monica Lorentzon olja

Monica Lorentzon olja
Monica Lorentzon olja
Monica Lorentzon olja
Monica Lorentzon olja
Monica Lorentzon olja
Monica Lorentzon olja

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MONICA LORENTZON (född 1940): Stilleben, signerad M Lorenzon, olja på duk, 72 x 61 cm

322671

2015-08-14