Monica Lorentzon akvarell
2015-08-14
322682
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MONICA LORENTZON (född 1940): Flicka med paraply signerad M Lorenzon, akvarell, 57 x 41 cm