Gösta Månsson oljemålning
Valmis
2015-08-14
322684
| Korkein tarjous | 10 500 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
GÖSTA MÅNSSON (född 1924): Vid järnvägen, signerad G. Månsson, olja på duk, ca 50 x 60 cm