Gösta Månsson oljemålning

Gösta Månsson oljemålning
Gösta Månsson oljemålning
Gösta Månsson oljemålning
Gösta Månsson oljemålning
Gösta Månsson oljemålning
Gösta Månsson oljemålning

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GÖSTA MÅNSSON (född 1924): Vid järnvägen, signerad G. Månsson, olja på duk, ca 50 x 60 cm

322684

2015-08-14