Ring 23 k guld

Ring 23 k guld
Ring 23 k guld
Ring 23 k guld
Ring 23 k guld
Ring 23 k guld
Ring 23 k guld
Ring 23 k guld
Ring 23 k guld
Ring 23 k guld
Ring 23 k guld

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RING, 23 k guld, fasetterade vita stenar, Annie Stenström, Norrköping 1931, ringstorlek ca 16,5 mm, vikt ca 3,5 g, originaletui

Stenar med smärre slitage och nagg, etui skadat och med omfattande slitage

322709

2015-08-16