Klubbat för:
1 500 SEK
1 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Alplandskap vid sjö i solnedgång, olja på duk uppklistrad på pannå, otydligt signerad, 19 x 25 cm
322712
2015-08-14