Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Alplandskap vid sjö i solnedgång, olja på duk uppklistrad på pannå, otydligt signerad, 19 x 25 cm

322712

2015-08-14