Oscar Sjölander oljemålningar

Oscar Sjölander oljemålningar
Oscar Sjölander oljemålningar
Oscar Sjölander oljemålningar
Oscar Sjölander oljemålningar
Oscar Sjölander oljemålningar
Oscar Sjölander oljemålningar

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OSCAR SJÖLANDER (1900-tal): "Sörlandet", olja på duk, signerad och daterad Oscar Sjölander 1985, 80 x 53 cm

322714

2015-08-14