Karl Johan spegel

Karl Johan spegel
Karl Johan spegel
Karl Johan spegel
Karl Johan spegel

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, Karl Johan, 1800-talets mitt, bronserad, 92 x 48 cm

Senare bronsering, slitage och smärre skador, senare glas

322722

2015-08-14