Väggspegel

Väggspegel
Väggspegel
Väggspegel
Väggspegel

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGSPEGEL, 1900-talets andra hälft, rokokostil, bronserad, ca 65x26 cm

Bruksslitage, mindre spricka

322736

2015-08-14