Kuben lampor

Kuben lampor
Kuben lampor
Kuben lampor
Kuben lampor
Kuben lampor
Kuben lampor

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HANS AGNE JAKOBSSON, bordslampor, 2 st., "Kuben", gul- respektive blå plåt, höjd ca 40 cm

Slitage, repor

322738

2015-08-14