Tennljusstakar

Tennljusstakar
Tennljusstakar
Tennljusstakar
Tennljusstakar
Tennljusstakar
Tennljusstakar
Tennljusstakar
Tennljusstakar

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 2+1, tenn, 1800-tal, höjd ca 23-24 cm

Skador, en ljusmanschett senare

322739

2015-08-14