Johannes Olsson

Johannes Olsson
Johannes Olsson
Johannes Olsson
Johannes Olsson
Johannes Olsson
Johannes Olsson

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOHANNES OLSSON (född 1945): Golfbollar, signerad Johannes O, olja på duk, 35x27 cm

322749

2015-08-15