Helmut Mantel oljemålning

Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HELMUT MANTEL (1900-tal): Kvinnofigurer, signerad E H Mantel, olja på duk, 100x84 cm

322751

2015-08-15