Oljemålning Boström

Oljemålning Boström
Oljemålning Boström
Oljemålning Boström
Oljemålning Boström
Oljemålning Boström
Oljemålning Boström

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

J BOSTRÖM (1900-tal): Motiv av ugglor, signerad och daterad 1915, olja på duk, 100x64 cm

Färgbortfall

322762

2015-08-15