Zenith armbandsur 18 k guld

Zenith armbandsur 18 k guld
Zenith armbandsur 18 k guld
Zenith armbandsur 18 k guld
Zenith armbandsur 18 k guld
Zenith armbandsur 18 k guld
Zenith armbandsur 18 k guld
Zenith armbandsur 18 k guld
Zenith armbandsur 18 k guld

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ZENITH, herrarmbandsur, 18 k guld, 1950/60-tal, mekaniskt urverk, plexiglas, läderarmband med spänne i gulddoublé (ej original), cal: 106 P-6, verk nr: 3649534, diameter 33 mm

Tavla med skador, slitage och gravyr

322785

2015-08-15