Fat teburk Kina 17/1800-tal

Fat teburk Kina 17/1800-tal
Fat teburk Kina 17/1800-tal
Fat teburk Kina 17/1800-tal
Fat teburk Kina 17/1800-tal
Fat teburk Kina 17/1800-tal
Fat teburk Kina 17/1800-tal
Fat teburk Kina 17/1800-tal
Fat teburk Kina 17/1800-tal
Fat teburk Kina 17/1800-tal
Fat teburk Kina 17/1800-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FAT, TEBURK, TEKOPP MED FAT, SKÅLFAT, 4 dlr, underglasyr i blått, motiv av fabeldjur och figurscener

Nagg, sprickor

322825

2015-08-15