Byrå gustaviansk stil
2015-08-16
322870
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BYRÅ, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, konturerad och profilerad skiva i marmor, 3-lådig, fanér i mahogny, höjd ca 81, 87x48 cm
Smärre slitage, smärre fläckar, nyckel saknas(olåst)