Lena Linderholm Skördetid

Lena Linderholm Skördetid
Lena Linderholm Skördetid

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LENA A LINDERHOLM (född 1947): Stilleben med tekanna körsbär och vallmo, signerad och numrerad Lena Linderholm 134/225, färglitografi, bladmått ca 80x60 cm

322883

2015-08-15