Sekretär 1700-tal

Sekretär 1700-tal
Sekretär 1700-tal
Sekretär 1700-tal
Sekretär 1700-tal
Sekretär 1700-tal
Sekretär 1700-tal
Sekretär 1700-tal
Sekretär 1700-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SEKRETÄR, 1700-tal, ek, beslag i mässing, 5 lådor, snedklaff med bakomliggande inredning i form av lådor, höjd 105, 105 x 60 cm

Skador, lösa delar, skadat lås, slitage

322891

2015-08-15