Bordspendyl

Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSPENDYL, 1800-talets andra hälft, bronserad metall, sockel med vegetativa ornament, krönt av läsande kvinna, höjd ca 34 cm, Nyckel och pendel finns

Slitage, anlöpningar, bakstycke och glaslucka saknas, Nyckel och pendel finns att avhämta vid Utlämningen

322897

2015-08-15