Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, 1950/60-tal, fanérad i teak, underrede i ek, utfällbart, höjd 58, 120 x 58, utfällningsskivorna är 27 cm vardera
Ytslitage och mindre repor
322902
2015-08-16
Gör en kostnadsfri värdering här