Soffbord i teak

Soffbord i teak
Soffbord i teak
Soffbord i teak
Soffbord i teak
Soffbord i teak
Soffbord i teak
Soffbord i teak
Soffbord i teak

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, 1950/60-tal, fanérad i teak, underrede i ek, utfällbart, höjd 58, 120 x 58, utfällningsskivorna är 27 cm vardera

Ytslitage och mindre repor

322902

2015-08-16