Tidningsställ jugend

Tidningsställ jugend
Tidningsställ jugend
Tidningsställ jugend
Tidningsställ jugend
Tidningsställ jugend
Tidningsställ jugend

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TIDNINGSSTÄLL på hjultrissor, 1920-tal, jugend, mässing och betsat trä, höjd 73, 43 x 29 cm

Ytskador

322906

2015-08-16