Drinkvagn 1950-tal

Drinkvagn 1950-tal
Drinkvagn 1950-tal
Drinkvagn 1950-tal
Drinkvagn 1950-tal
Drinkvagn 1950-tal
Drinkvagn 1950-tal

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DRINKVAGN, 1950-tal, ÅRY Fanérprodukter, Nybro, mässing, brickor av teakfaner, höjd 67, brickans diameter 45 cm

En bricka med fanerskador

322913

2015-08-16