Sminkbord

Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SMINKBORD, 1900-talets slut, fanerad i mahogny med intarsia, rörlig spegel, sarg med lådor, beslag i mässing, höjd ca 124, 124 x 45 cm, nyckel finns

322923

2015-08-16