Hörnvitrinskåp

Hörnvitrinskåp
Hörnvitrinskåp
Hörnvitrinskåp
Hörnvitrinskåp
Hörnvitrinskåp
Hörnvitrinskåp
Hörnvitrinskåp
Hörnvitrinskåp
Hörnvitrinskåp
Hörnvitrinskåp

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÖRNSKÅP med vitrin, gustaviansk stil, höjd 193, bredd 77, djup 49, nyckel finns

Svårt att öppna dörrarna i behov att justera, färgbortfall, skador, slitage

322942

2015-08-20