Samisk Náppi

Samisk Náppi
Samisk Náppi
Samisk Náppi
Samisk Náppi
Samisk Náppi
Samisk Náppi
Samisk Náppi
Samisk Náppi

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NÁPPI, samisk, signerad "POH´´ 98, björkvril, med inläggning av renhorn, längd ca 40, höjd 15 cm

Brukslitage

322943

2015-08-15