Sockerskål i silver

Sockerskål i silver
Sockerskål i silver
Sockerskål i silver
Sockerskål i silver
Sockerskål i silver
Sockerskål i silver
Sockerskål i silver
Sockerskål i silver
Sockerskål i silver
Sockerskål i silver
Sockerskål i silver
Sockerskål i silver

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SOCKERSKÅLAR, 1 par, silver, 1869, nyrokoko, lock krönt av blomma, höjd 31 cm, vikt ca 1570 g

En sockerskål med skador en fot saknas, slitage

322945

2015-08-15