Alfred Thörne Insjölandskap

Alfred Thörne Insjölandskap
Alfred Thörne Insjölandskap
Alfred Thörne Insjölandskap
Alfred Thörne Insjölandskap
Alfred Thörne Insjölandskap
Alfred Thörne Insjölandskap

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

13 000 SEK

ALFRED THÖRNE (1850-1916): Sommarlandskap med stuga, signerad Alfr. Thörne, olja på duk, 80 x 125 cm

322955

2015-08-16