Servisdelar Haviland & Co

Servisdelar Haviland & Co
Servisdelar Haviland & Co
Servisdelar Haviland & Co
Servisdelar Haviland & Co
Servisdelar Haviland & Co
Servisdelar Haviland & Co
Servisdelar Haviland & Co
Servisdelar Haviland & Co
Servisdelar Haviland & Co
Servisdelar Haviland & Co
Servisdelar Haviland & Co
Servisdelar Haviland & Co
Servisdelar Haviland & Co
Servisdelar Haviland & Co

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SERVIS, 90 dlr, Haviland & Co / Limoges, dekor av blomster, konturerade delvis förgyllda kanter, bestående av: 32 mattallrikar, 13 förrättstallrikar, 11 assietter, 19 djupa tallrikar, 2+1 terriner med lock, 2 såsskålar, 2 skålfat, 6 uppläggningsfat längd ca 26,5-46, fat diameter 34 cm, kakfat

Förgyllning med smärre slitage

322985

2015-08-16