Lennart Sand oljkemålning

Lennart Sand oljkemålning
Lennart Sand oljkemålning
Lennart Sand oljkemålning
Lennart Sand oljkemålning
Lennart Sand oljkemålning
Lennart Sand oljkemålning

Klubbat för:

11 500 SEK

10 000 SEK

LENNART SAND (född 1946): Orrspel, signerad och daterad L. Sand -02, olja på duk, ca 120x80 cm

322987

2015-08-16