Hydman Vallien färglitografi

Hydman Vallien färglitografi
Hydman Vallien färglitografi

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): Figurkomposition, signerad och numrerad Ulrica HV, 200/380, färglitografi, bladmått ca 45x33,5 cm

323002

2015-08-16