Fåtölj

Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FÅTÖLJ, rotting och bambu, flätad sits, höjd ca 144 cm

Slitage/smärre skador, senare förstärkt sits

323005

2015-08-16