Unknown artist oilpainting
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Chassidisk rabbi, signerad och daterad Hueber 1884, olja på pannå, 27 x 21 cm
Unknown artist, hasidic rabbi, signed and dated 1884, oil on panel, 27 x 21 cm
323033
2015-08-17