Lockurnor 1 par Kina

Lockurnor 1 par Kina
Lockurnor 1 par Kina
Lockurnor 1 par Kina
Lockurnor 1 par Kina
Lockurnor 1 par Kina
Lockurnor 1 par Kina
Lockurnor 1 par Kina
Lockurnor 1 par Kina

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LOCKURNOR, 1 par, Kina, 1800-tal, blåvit dekor, lockknoppar i form av liggande fohundar, höjd 28 cm

Lagning vid mynningen på en urna

323042

2015-09-01