Klubbat för:
900 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
HÄNGSKÅP, 1800-tal, Dalarna, kurbitsmåleri, invändigt med hyllplan, lås, höjd ca 95, djup ca 39 cm, nyckel medföljer
Zustandsbeschreibung
Lagningar, renoverat, kompletterat
323053
2015-08-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner