Hängskåp 1800-tal

Hängskåp 1800-tal
Hängskåp 1800-tal
Hängskåp 1800-tal
Hängskåp 1800-tal
Hängskåp 1800-tal
Hängskåp 1800-tal

Klubbat för:

900 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

HÄNGSKÅP, 1800-tal, Dalarna, kurbitsmåleri, invändigt med hyllplan, lås, höjd ca 95, djup ca 39 cm, nyckel medföljer

Zustandsbeschreibung

Lagningar, renoverat, kompletterat

323053

2015-08-17