Klubbat för:
2 600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
STOLAR, 2+1, 1800-tal, gustavianskt provinsarbete, bemålade, sitthöjd ca 45 cm
Zustandsbeschreibung
Senare bemålning, slitage
323055
2015-08-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner