Stolar gustavianskt provinsarbete

Klubbat för:

2 600 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

STOLAR, 2+1, 1800-tal, gustavianskt provinsarbete, bemålade, sitthöjd ca 45 cm

Zustandsbeschreibung

Senare bemålning, slitage

323055

2015-08-17