Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SNEDKLAFSSEKRETÄR, 17/1800-tal, ek, inreding fanérad i alm, intarsia med kompassros, höjd 98, 111x41 cm
Nyckel saknas, omarbetad och kompletterad, skador, lagningar, draghandtag saknas
323071
2015-09-01
Gör en kostnadsfri värdering här