Sekretär

Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SNEDKLAFSSEKRETÄR, 17/1800-tal, ek, inreding fanérad i alm, intarsia med kompassros, höjd 98, 111x41 cm

Nyckel saknas, omarbetad och kompletterad, skador, lagningar, draghandtag saknas

323071

2015-09-01