Hörnskåp 1700/1800-tal

Hörnskåp 1700/1800-tal
Hörnskåp 1700/1800-tal
Hörnskåp 1700/1800-tal
Hörnskåp 1700/1800-tal
Hörnskåp 1700/1800-tal
Hörnskåp 1700/1800-tal
Hörnskåp 1700/1800-tal
Hörnskåp 1700/1800-tal
Hörnskåp 1700/1800-tal
Hörnskåp 1700/1800-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HÖRNSKÅP med benställning, 1700/1800-tal, ek, intarsia, delvis bemålat, totalhöjd ca 187 cm

Bruksslitage, nyckel finns att uthämta vid utlämningen

323096

2015-08-20