Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, 1950-tal, i teak, tapetserad med "Vårklockor", design Josef Frank för firma Svenskt Tenn, höjd 114, 155x47 cm, nycklar finns
Skiva med smärre slitage, renoverad/ tapetserad
323114
2015-08-17
Gör en kostnadsfri värdering här