Byrå rokokostil
2015-08-20
323115
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BYRÅ, 1900-talets fösta hälft, bemålad, rokokostil, beslag i mässing, höjd ca 80, 93 x 47 cm
Slitage, färg med skador