Klubbat för:
700 SEK
1 500 SEK
BYRÅ, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, vitmålad, draghandtag samt hörnskydd i mässing, 3 lådig, höjd 65, 84 x 42 cm, nyckel finns
Senare bemålad, bruksslitage och mindre färgbortfall
323140
2015-08-17