Spegel Karl Johan

Spegel Karl Johan
Spegel Karl Johan
Spegel Karl Johan
Spegel Karl Johan

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, Karl Johan, 1800-talets första häft, otydliga hall -och mästarstämplar, troligen Johan Stork, Kalmar, förgylld och bemålad, 55 x 33 cm

Slitage, senare förgyllning och bemålning

323142

2015-08-20